upload/resimler/diger/0macaristan (14).png

ÇEK CUMHURİYETİ VİZE HAKKINDA BİLGİ

Çek Cumhuriyeti Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım! Çek Cumhuriyeti vizesi için gereken vize belgeleri koşullara göre değişebilmektedir. Çek Cumhuriyeti vizesi güncel evraklarına ulaşmak için temsilcilerimizi aramanız yeterli olacaktır. DEMİREL DANIŞMANLIK temsilcilerimiz Çek Cumhuriyeti vize işlemlerinde size destek olmaktan mutluluk duyacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının Çek Cumhuriyeti Vizesi Almaları Zorunlu mu?

Türk vatandaşlarının Çek Cumhuriyeti ’ne giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Ancak Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahipleri her bir yıl için 90 günü aşmamak koşuluyla Çek Cumhuriyeti ’ne vizesiz seyahat edebilirler.

Çek Cumhuriyeti vizesi, Çek Cumhuriyeti ’e seyahat edecek olan Türkiye vatandaşları için gerekli bir prosedürdür. Çek Cumhuriyeti ’e seyahat edecek Türk vatandaşlarının, seyahatleri öncesinde Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu temsilciliklerine Çek Cumhuriyeti vizesi başvurusunda bulunmaları gerekecektir. Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişilere vize alma zorunluluğu koyarken; Diplomatik Pasaport, Hususi Pasaport ve Hizmet Pasaportu sahibi kişileri 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak kaydıyla vize işlemlerinden muaf tutmaktadır.

Değerli ziyaretçimiz, DEMİREL DANIŞMANLIK, Çek Cumhuriyeti vizesi başvurularında vize danışmanlık firması olarak bireysel ve kurumsal olarak hizmet vermektedir.  Vize Merkezi'nin hiçbir şubesi telefon, e-posta ya da SMS yoluyla yapılan bilgilendirmelerden herhangi bir ücret talep etmemektedir.

TÜM SORULARINIZ İÇİN WhatsApp

Adres :

VİZE

Proje Tarih :

2023